1. Nii perearsti kui pereõe vastuvõtule tuleb alati registreerida (ka siis, kui on tegemist kiireloomulise probleemiga).
  2. Kui teil on kiireloomuline probleem või äge haigestumine, helistage hommikul kohe pereõele, kes leiab teie probleemile kiire lahenduse, korraldab analüüside andmise ja/või vajadusel arsti vastuvõtule tulemise.
  3. Mitme pereliikmega tulles palume broneerida aeg igale pereliikmele eraldi.

Juhul, kui registreeritud vastuvõtuaeg plaanide muutumisel teile enam ei sobi, siis palume sellest esimesel võimalusel teatada. Nii saame vabanenud aja pakkuda järgmisele abivajajale.

Meie keskuses on arstidel igal tööpäeval telefonikonsultatsioonideks aeg, kus te saate arstiga arutada lühidalt oma tervist puudutavaid küsimusi. Kui teie probleem nõuab pikemat selgitamist, palume registreerida aeg arsti vastuvõtule.

dr. Perendi telefonikonsultatsiooni ajad: E,T,N,R 13-14, K 12-13. Telefon 7448601

dr. Burmani telefonikonsultatsiooni ajad: E-R 13-14. Telefon 7442337

Telefonitund on mõeldud telefonikonsultatsiooniks arstiga. Kasutage ka võimalust konsulteerida pereõega. Kiireloomuliste probleemide korral leiab pereõde arstiga telefoni teel konsulteerimise aja vajadusel ka telefonitunni välisel ajal.

Aja broneerimiseks arsti vastuvõtule ja korduvate retseptide pikendamiseks palume ühendust võtta pereõega. Vastuvõtule registreerimisel rääkige lühidalt tuleku põhjustest, et saaksime teile pakkuda sobivaima ja kiirema lahenduse.

E-mail on täiendav võimalus saata perearstile infot oma tervise kohta (mujal tehtud analüüsid, konsultatsioonide vastused) ning vajadusel küsida tervisealast nõu. E-maili teel palume mitte retsepte pikendada ega vastuvõtule tulemiseks aega küsida. E-mailidele püüame vastata viie tööpäeva jooksul (v.a. puhkuse ajal, kui e-mailidele vastamist ei toimu üldse).

Vereanalüüsidele palume tulla söömata-joomata, sama päeva hommikul võib juua puhast vett. Uriini- ja väljaheiteanalüüsid palume tuua selleks ettenähtud anumates, mida saab apteegist.

Oma kontaktandmete muutumisest palume meile teada anda.

Vastuvõtule tulles oodake palun kabineti ukse taga koridoris ja sisenege kutsel.